admatic.com.tr, adm-pub-563560700, DIRECT
👉 BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ 👈

Günün Banko Analizleri

Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-

Günün Banko Analizleri

Sivasspor -Ümraniye
Fenerbahçe-Giresunspor
Napoli-Udinese
Tottenham-Leeds Utd
Wolverhampton-Arsenal

Bugün sizler için seçmiş olduğumuz maç analizleri bu şekildedir.

Günü Banko Analizleri

Sivasspor -Ümraniye

Avrupa’da zaferle ayrılan Rıza hocanın öğrencileri Avrupa da verilen ara sonrası süper lige tutunmayı isteyecektir. Sivas spor sahasında kaybetmez büyük ihtimalle maç üst biter. Sahasında en kötü zamanında bile baskılı oyun ve puan kaybı yaşamayan Sivas spor seyir zevki olacak maçta  puan kaybetmez .

Fenerbahçe-Giresunspor

Avrupa da başarı sağlayan Jorge Jesus öğrencileri gol rekoru kırma başarısı peşinde koşuyorlar . Hangi 11 sahaya  çıkarsa çıksın mücadele anlamında son derece alkışlanacak bir futbol sergilemektedirler. Fenerbahçe yenilmez diye düşünüyorum ama oranı yükseltmek adına maça üst oynamanızı tercih ederim.

Napoli-Udinese

İtalya liginin kalbur üstü takımı Napoli her zaman üst sıraları zorlar bir takım olmuştur. Bu sene de performans anlamında çok iyiler . Bu hafta puan kaybedeceklerini düşünmüyorum. Napoli kaybetmez oynanabilir. Ama oran yükseltmek açısından gol ve üst seçeneği çok mantıklı bir seçim olur. Napoli 10 maçlık galibiyet serisinin içerisinde ki tek mağlubiyeti unutturup seriye devam eder.

Günü Banko Analizleri
Tottenham-Leeds Utd

Tottenham geçen sene ki performansında uzak görüntü çizmiş olsa da yine de her zaman yine de favori durumda bir takım olmuştur. Tottenham 2 maçlık galibiyet hasretine son verir.

Wolverhampton-Arsenal

Wolverhampton inişli çıkışlı bir grafik çizmeye devam ediyor. Arsenal ise her zaman ki gibi  zirvede yerini sağlamlaştırmak isteyeceklerdir. Ev sahibi her ne kadar puan için mücadele edecek olsa da Arsenal karşısında işleri oldukça zor. Arsenal kazanır diye düşünüyorum. Oran yükseltmek için handikap seçeneği veya arsenal 1.5 üst gol  seçeneği de  daha cazip durumda.

Banko Tahminler

Sivasspor -Ümraniye             üst =1,84            Sivasspor kaybetmez
Fenerbahçe-Giresunspor     üst =1,50           banko kg ve üst olur
Napoli-Udinese                         üst =1,50           Napoli kaybetmez
Tottenham-Leeds Utd            üst =1,55           Tottenham kaybetmez
Wolverhampton-Arsenal      H(1) =1,80          Arsenal handikap yapar

toplam 11,55 oran oynamak değerlendirmek isteyen arkadaşlar için bayanaliz.com tarafından hazırlanmıştır.   Taraf bahsi almak isterseniz 5 maç içinde yenilmez seçeneğide uygundur. Oran yükseltmek adına hepsine üst seçeneği caziptir.

Analiz ve yorumlarımız tamamen Türkiyede ki yasal bültenlere göre yapılmıştır.  İddaa ve diğer yasal şirketlerden oynayabilirsiniz.

Kupon yaparken ve yatırım yaparken kesinlikle kendinizi zorda bırakacak şekilde kupon yapmayınız. Şimdiden herkese bol şanslar dileriz.

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 6 Yorum
 1. can dedi ki:

  sivasspor 2-2 bitti üst geldi kaybetmedi gerçekten ✔

  1. admin dedi ki:

   Napalm 3-2 kazandı oda geldi

 2. admin dedi ki:

  Fenerbahçe-Giresunspor 1-2 o maçta geldi üst

  1. admin dedi ki:

   Tottenham 4-3 geldi oda üst geldi

 3. admin dedi ki:

  Ve son maçımızda geldi arsenanl an itibari ile 0-2 öne geçti ve maç bitti. Günün kuponu kazanmıştır.
  ✔✔✔✔✔✔✔✔✔
  11.55 oran hayırlı olsun

 4. I am a website designer. Recently, I am designing a website template about gate.io. The boss’s requirements are very strange, which makes me very difficult. I have consulted many websites, and later I discovered your blog, which is the style I hope to need. thank you very much. Would you allow me to use your blog style as a reference? thank you!