👉 BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ 👈

Floki Inu (FLOKI coin) Nedir?

Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-

Floki Inu (FLOKI coin) Nedir?

Floki Inu (FLOKI), dünyadaki Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi bir web meminden esinlenerek yaratılmış bir kripto para birimidir. Adını Elon Musk’ın Shiba Inu cinsi köpeğinin adından alan Floki, her ne kadar şaka coin’i olarak yaratılsa da farklı uygulama alanlarıyla bundan fazlası istenir.

Floki Inu (FLOKI coin) Nedir?

FLOKI Token Projesi Nedir?

FLOKI, ERC-20 ve BEP-20 uyum sağlayan bir kripto para birimidir. Bu da Floki’nin fix Ethereum (ETHdikmesine de BNB Chain (BNB) blok zincirlerinde çalışmasını sağlayan çok zincirli bir token olduğu anlamına gelir. Kullanıcılar, ETH-BSC manzarası üzerinde, atomik takas yoluyla kolayca 1’e 1 oranında FLOKI token takası gerçekleştirebilir.

Beklenen bir şekilde, FLOKI token satışlarından yüzde 3 vergi kesiliyor. Bu vergi ile token’ların iki ağ arasında köprülenmesi için geçerli olmamaktadır. Floki Inu proje sorumluları , bu verginin Floki Inu içerisinde kaldığını belirtmektedirler. Hazine fonları, Floki ekosisteminin yaygınlaştırılması ve FLOKI token’ın daha yaygın olarak yaygınlaştırılmasının teşvik edilmesi için kullanılması. Bununla birlikte FLOKI token whitepaper’ında, yeterli fonun tepeleştirilmesinin verginin düşürüleceğinin altı çiziliyor.

Floki Inu, Valhalla gibi metaverse oyunları ve NFT portalıyla günümüzde birçok kişinin dikkatini çekiyor.

Floki Inu (FLOKI) projesinin kurucuları kimler?

Floki Inu, sistemler tarafından yönetilen merkeziyetsiz bir projedir ve üretilenlerin temsillerini temsil eden bir çekirdek ekibe sahiptir. Floki Inu ekibinde B, Sabre ve MrBrown Whale gibi takma isimli kişiler yer almaktadır. Floki’ye göre, 10 yıl boyunca bir süredir blockchain alanında çalışan ve yüksek performans gösteren saygın bir figür olan Jackie Xu ise parlak baş geliştiricisidir.

Floki Inu (FLOKI) projesini özel kılan ne?

Çoğu meme token’ının, doğaları gereği spekülatif olduklarından, gerçek bir kullanım alanı bulunmamaktır. FLOKI, diğer mem token’lardan ve şaka coin’lerden biraz daha farklıdır. Bir nevi Floki Inu ekosisteminde NFT’ler ve metaverse oyunları bulunur. Bu da FLOKI token için gerçek bir kullanım alanı yaratırken token’ın potansiyelini arttırır.

FLOKI bugün için gerçek dünyada da kullanım yoğunluğuna sahiptir. Projede , FLOKI’yi web sitelerinde sorunsuz bir şekilde kabul edebilmelerini sağlayan bir kripto para birimi ile ödeme ağının izlenmesi olan NOWPayments ile ortaklık kurdu.

Floki Inu (FLOKI coin) Nedir?

FLOKI token istatistikleri

FLOKI token, maksimum arzı belirtilmiş bir kripto paradır. FLOKI token maksimum arzı 20.000.000.000.000 FLOKI olarak belirlendi.

FLOKI token whitepaper
Floki Inu (FLOKI) projesinin whitepaper’ına buradan ulaşabilirsiniz.

FLOKI Token Nereden Alınır?
En iyi meme coin’ler arasında bulunan FLOKI token, bir çok kripto para borsalarından alınıp satılabilir.

Floki Inu (FLdaOKI) Hakkında Sık Sorulan Sorular
Floki Inu (FLOKI) nedir?

Floki Inu (FLOKI), bir web hafızasından esinlenerek yaratılmış bir kripto para birimidir.

  Floki Inu (FLOKI coin) Nedir?

FLOKI token hangi ağlarda çalışır?

FLOKI token hem  ERC-20 hem de BEP-20 uyumlu bir kripto para birimidir. Yani Ethereum ve BNB Chain ağlarında çalışıyor.

FLOKI token saklandığında kullanılır mı?

FLOKI token, Floki Inu ekosistemindeki metaverse oyunlarında ve NFT platformunda mevcuttur. Ayrıca FLOKI token, ödeme aracının görevi de görülebilir.

binance den satın almak için tıklayınız.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.