👉 BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ 👈

BONK Coin nedir, fiyatı kaç x yapar ?

Okuma Süresi: 6 dakika
A+
A-

BONK Coin nedir, fiyatı kaç x yapar ?

Meme Parası; Mikro para birimleri, kripto yatırımcıları ve destekçileri arasında uzun süre görülen, geleneksel temellerin hızla erimesine rağmen hızla büyük karlar elde edilebilen bir olgudur.

Bonk Nedir?

Bonk Coin bir meme tokenidir. Bu köpeklerden oluşan jetonlardan biridir. Bu Solungaç ekosistemindeki tür köpek büyüklüğünde belirteç olarak da anılıyor. Bu özelliğinin benzersiz bir şekilde korunmasını sağlar. Bildiğimiz meme paralarının çoğunun eski blockchain teknolojisine dayanabilir. Örneğin Dogecoin genel olarak Bitcoin‘e dayalıyken Shiba Inu ve Pepe gibi varlıklar Ethereum tarafından destekleniyordu. Bonk, gaz faturasını düşürürken daha hızlı ürün seçenekleri seçenekleri Solana ağını seçti. Bonk, BONK sahiplerinin servetlerini DeFi ile büyütmelerine yardımcı oluyor. Aynı zamanda blockchain oyunlarında oyun içi para birimi olarak da kullanılır. NFT’ler çeşitli platformlarda ödeme seçeneği olarak kabul edilmektedir. Bonk sahipleri platformda staking işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Platformda yer alan BonkSwap sayesinde bize takas imkanı da sağlanıyor. Bonk Coin projesine göre Web3’te bir bölüm coin yapmayı planlıyor. Bunu da entegrasyon listelerini genişleterek başaracaklarını söylüyorlar. Şirket, web sitesinde, Bonk’la bağlantılı bir sanatçının, Bonk logosunda tasvir edilen ikonik köpek türü “Shibayuni”nin “Bonk Craftsmanship Ace” adı altında yaptığı bir çizimi yayınlandı. Bu resimler aynı zamanda NFT olarak da satılıyor.
BONK Coin nedir, fiyatı kaç x yapar ?

Bonkcoin nasıl çalışır?

Bonk’un Hikayesi BONK, merkezi olmayan saklamadeki hızı, ölçeklenebilirliği ve maliyet etkinliği ile bilinir, Solana blok zincirindeki bir ERC-20 tokenidir. Örneğin diğer meme coinlere göre kendine ait tokenomiklere sahip olan BONK, tüm transferlerden %1 ücret alıyor ve stake yapan BONK kullanıcılarına %9 para çekme ücreti dağıtıyor. Bu strateji, bu tokenı tutmayı ve stake etmeyi teşvik eder. BONK aynı zamanda deflasyonist bir mekanizmaya da neden oluyor. Şu ana kadar büyük miktarda token yakımı döngüsü ve dolaşımdaki arz azalıyor. Böylece jetonun artışı da değer artışına katkı sağladı. Bonk Coin’in sahibi kimdir ve ne zaman kuruldu Bonk Coin’in sahibinin kimliği yani anonimdir. Bonk, Aralık 2022’de Solana blok zincirinde kullanıma sunuldu. 100 işlemlik faiz arzından P, Solana ağının teknolojisi ve toplam büyümesine bir şekilde katkı sağlayarak aşağıdaki Solana kullanıcılarına havadan dağıtıldı. NFT koleksiyoncuları, geliştiricileri ve sanatçıları. 25 Aralık 2022 tarihli sürüm, Solana’nın kaydettiği Noel hatıraları olarak ailelerini barındırıyordu.
BONK Coin nedir, fiyatı kaç x yapar ?

Bonk coin neden yükseliyor?

Bonk’un fiyat artışının kesintileri nedeniyle buna birkaç temel dayanmadığını görüyoruz. İlk olarak, bu kripto para biriminin dünya çapındaki kayıtlı bir kripto para birimi borsasında listelenmesidir.Ayrıca BONK’un artık popüler kripto borsalarında alım satımlarını kaldırabilmesi için muhtemelen fiyat artışına neden olan gelişmelerden biri. Bonk’un devasa bir airdrop yaptığını vurguladı. Bu airdrop sırasında Solana’nın kripto para birimini görüntülemek için Solana Saga’yı satın alan herkes Bonk’tan airdrop talep edebiliyordu. Artan bu rakama 30 milyon BONK’a kadar ulaşabiliyor. Bu girişim aynı zamanda Bonk’un değerini artırmaya yönelik faaliyetlerden de desteklendi. Aynı zamanda BONK üzerinden yapılan işlem belirli bir yüzdesi kalıcı olarak dolaşımdan kaldırılacak. Bu, BONK arzının giderek azalacağı anlamına geliyor. Bu tür stratejiler BONK’un yaşlılıklarını engellemeyi teşvik ve hatırlatmayı engellemek için tasarlanmıştır. Bonk ayrıca, Bonk tokenleri ve diğer kripto para birimlerinin ticareti için merkezi olmayan bir değişim platformu olan BonkSwap ve güvenli depolama için BonkVault gibi lojistik de dahil olmak üzere kendi ekosisteminde faaliyet göstermektedir. Halihazırda yakılmış 1 milyardan fazla token ile BONK, ekosistem içerisinde ilgi yaratabildiğini ve aktiviteyi sürdürebildiğini gösterdi. Bu projenin yeni özellikleri onu daha değerli bir sağlamlıkla ortaya çıkarabilir. Elbette onun yatırımı gibi BONK‘a yatırım yapmak isteyenler için de riskler mevcut. Diğer kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında BONK gibi meme varlıklarına yatırım yapmak solana ağıda düşünülerek daha rahat olabilir. Bonk coin fiyat tahmini Bonk coin 0,00001188$ olarak yazımız yazıldığında bulunmaktadır. Türk lirası olarak fiyatı ise ₺0.000702 Deneme olarak işlem görmektedir.Muhtemel bitcoin yarılanması bölme işlemleri doğru en az 2 x yapabilecek potansiyele sahip bir meme coindir. Tl bazında sıfır atması zor olmayacaktır. Ytd olmamakla birlikte yatırımcısına kazandıracaktır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.