👉 BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ 👈

Chiliz (CHZ) Nedir?

Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-

Chiliz (CHZ) nedir?

Socios.com tarafından 2018 yılında piyasaya sürülen Chiliz (CHZ) coin, Ethereum ağına dayalı bir ERC-20 tokenidir. Blockchain tabanlı araçlarla donatılan madeni para, kullanıcıların eğlence ve spor organizasyonları ve izleyicileri arasında etkileşime girmesine ve para kazanmasına olanak tanır. Bu nedenle, taraftarların takım içindeki kararlarda söz sahibi olmak için jetonlarını kullanmalarına izin vermeyi amaçlamaktadır.

Chiliz (CHZ) nedir?

Chiliz (CHZ), aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok konuda konuşmalarına yardımcı olarak esporları ve spor kulüplerini hayranlarıyla buluşturmayı hedefliyor:  En Değerli Oyuncu, Ürün ve Forma Tasarım Kulübü’ne kim seçilecek? Chiliz (CHZ), özellikle son zamanlarda ivme kazanan ve değeri artan bu koine yönelik bir talep fark etti. Bunun nedenlerinden biri de Bitcoin’in yükselen değeri. Bitcoin’in yükselişi, diğer kripto para birimlerini harekete geçirdi.

Chiliz (CHZ) Coin, kullanıcıların yalnızca Chiliz (CHZ) aracılığıyla yayınlanan taraftar tokenlerini kullanarak taraftarların kendi takımları içinde konuşmalarına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bu taraftar jetonlarını kullanarak sporlara katılmalarına da izin verir.Ayrıca kulüpten lisanslı ürünler satın alabilirsiniz.

Chiliz (CHZ) madenciliği nasıl yapılır?

Chiliz (CHZ) madeni paraları çıkarılamaz. Chiliz (CHZ) kripto para birimi şirket tarafından sunulmaktadır. Toplam CHZ arzı 8.888.888.888 CHZ’dir. Bu arzın çoğu şu anda piyasada işlem görmektedir.

Chiliz’in (CHZ) avantajları nelerdir?

Bu, spor takımları ile bağlı kuruluşlar ve taraftarlar arasında etkileşim için bir araç olarak kullanılabilecek Chiliz (CHZ) Taraftar Tokenlarının oluşturulmasını sağlayacaktır. Sistem sadece spor kulüplerine taraftarlarıyla konuşma hakkı vermekle kalmıyor, aynı zamanda lisanslı ürünler için ödeme yöntemi olarak kullanmalarına da olanak sağlıyor.

Chiliz (CHZ), özellikle de büyük bir futbol kulübüyle anlaşması onu bilinen bir isim haline getirdi. Büyük bir Türk futbol kulübüyle imzaladığı anlaşma da yatırımcıları Chiliz’e (CHZ) yatırım yapmaya sevk etti. Bu gelişmeler ışığında, Chiliz (CHZ) madeni parasının önümüzdeki birkaç yıl içinde değer kazanması bekleniyor.

Chiliz (CHZ) nedir?

Chiliz (CHZ) nasıl satın alınır?

Kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyenler için Chiliz (CHZ) nasıl alınır ve satılır sorusunun cevabı sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bunun için madencilik yapılmalı veya bu işlemlerin özel olarak oluşturulduğu kripto para borsalarının kullanılması gerekir.

Chiliz’i (CHZ) almak için önce bir kripto para borsasında bir hesap oluşturmanız gerekir. Bunun için güvenilir ve lisanslı bir borsa tercih edilir. Hesap oluşturma adımı, e-posta bilgileri, ad, soyad ve banka bilgileri gibi temel bilgileri gerektirir. Daha sonra bu hesap aracılığıyla bir cüzdan oluşturulur ve kripto para birimi işlemlerini gerçekleştirmek için hesaba nakit aktarılır. Kredinizi yenilemek için kişisel çek hesabınızı kullanmalısınız. Bazı kripto para birimlerinin yükleme limitleri düşük olduğu için Türk Lirası’na geçmeden önce buna dikkat etmekte fayda var. Bu koşul sağlandıktan sonra sipariş verilebilir.

 

Chiliz (CHZ)
İsim: Chiliz
Sembol: CHZ
Güncel Fiyatı: 3.12 ₺ (%-5.45)
Piyasa Değeri: 16.67 milyar ₺
Çıkış Tarihi: 01/10/2018
Dolaşımdaki Arz: 5,344,064,580
Maksimum Arz: 8,888,888,888
Tüm Zamanlar En Yüksek: $0,878633

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.