👉 BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ 👈

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Halka Arz Oluyor

Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Halka Arz Oluyor

 

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Halka Arz Oluyor . İşlemlerini tamamlayıp halka arz için geri sayıma başladı.

Halka Arz Tarihi :
Halka Arz Fiyatı/Aralığı : 14,23 TL
Dağıtım Yöntemi : Eşit Dağıtım
Pay : 24,750,000 Lot
Aracı Kurum : Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Bist Kodu : EYGYO
Pazar : Yıldız Pazar

 

EYG-Gayrimenkul-Yatirim-Ortakligi-A.S.-Halka-Arz-Oluyor EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Halka Arz Oluyor

Temin edebileceğiniz yerler

  • Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
  • Borsa İstanbul’da işlem yapmaya yetkili tüm bankalar ve yatırım kuruluşları.

Şirket hakkında

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

EYG, 2014 yılında gayrimenkul sektörünün liderlerinden Ömer Farouk Çelik tarafından kuruldu. EYG Yapı ve Yatırım A.Ş. Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) için 01.02.2022 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) yapılan başvuru 08.11.2022 tarihinde onaylanmış ve şirketin unvanı EYG Gayrimenkul olarak değiştirilmiştir. Yatırım Ortaklığı A.Ş. Ticaret siciline kayıtlıdır.

Gayrimenkul yatırım ortaklıkları (GYO’lar) aracılığıyla varlıklarını her geçen gün daha da güçlendiren EYG, geçmişten günümüze gayrimenkul sektöründe yenilikçi iş modelleri geliştirme ve sürdürülebilir yapılar oluşturma perspektifinde aktif rol oynamaya devam etmektedir.

Narlı Bahçe Evleri, Evvel İstanbul, Adım İstanbul ve Evdeki Fırsat çatısı altında toplayan EYG GYO, konut uzmanı bir Türk olup, proje üretiminden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar geniş bir gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermektedir.

HALKA-ARZ-ALINIR-MI-HALKA-ARZ-KAZANDIRIR-MI EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Halka Arz Oluyor

Son zamanlardaki halka arz olan firmalar ve durum göz önüne alındığında halka arz almak mantıklı bir durum olarak görülmektedir. Hele de halka arz da eşit dağılım söz konusu ise kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Halka arz olan firma eşit dağılım yaptığı zaman herkese belirli sayıda lot vereceğinden satış ve sirkülasyon konusunda biraz daha dengeli olarak devam etmektedir. Az sayıda lot olduğundan çoğu kişi kağıda sahip çıkıp satmak bile istemediğinden tavan serisi bir tık daha uzun sürme ihtimali olmaktadır.

Şirketin onaylı izahnamesi ,esas sözleşme ve diğer detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Daha fazla şirket detayları veripte kafanızı da karıştırmak istemedim. EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. halka arzına katılıp kazanç sağlamanızı az da olsa lot sayınızı değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Halka arz olduktan sonra muhtemelen 28 veya 29 aralıkta işleme girip yılbaşı önceki 2 tavan yapar sonrasında yeni yılda devam eder tahminim en az 5 tavan yapmasıdır. Şimdiden  herkese bol kazançlar dileriz. Bay Analiz

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. binance Register dedi ki:

    I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://neolduki.com/yogurdun-faydalari-nelerdir/