👉 BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ 👈

SHIBA INU (SHIB)

Okuma Süresi: 6 dakika
A+
A-

SHIBA INU (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) nedir?

Shiba Inu (SHIB), ünlü Japon av köpeği Shiba Inu’dan ilham alan bir şaka simgesidir. Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine kurulu bir altcoin olan SHIB, Dogecoin’e (DOGE) bir alternatif olarak görülüyor.

Shiba Inu (SHIB) ekosistemi tamamen Shiba Inu topluluğu tarafından yönetilmektedir. Aslında, Shiba Inu’nun “Bir kripto para birimi projesi %100 topluluk odaklı olsaydı ne olurdu?” sorusuna yanıt olarak oluşturuldu. Shiba Inu topluluğunun adı SHIArmy‘dir ve SHIArmy’nin yaklaşık 500.000 üyesi vardır. SHIArmy üyeleri aşağıdaki ilkeleri benimser:

SHIBA-INU-SHIB-Shiba-1-tl-1024x624 SHIBA INU (SHIB)
Bu proje, sıfırdan bir şey yaratma ruhuyla sıfırdan başladı.
Projeler mevcut topluluklara veya ekiplere dayalı değildir.
SHIArmy üyeleri Shiba Inu’yu sever.
Shiba Inu ekosistemi SHIB jetonlarından, LEASH jetonlarından ve BONE jetonlarından oluşur. Merkezi olmayan finansal platform ShibSwap (DeFi), Shiba Inu Incubator ve Siboshi NFT’ler de Shiba Inu ekosisteminin bir parçasıdır.

SHIB Token Projesi

SHIB belirteci, Ethereum (ETH) blok zincirinde ERC-20 standardında oluşturulan bir kripto para birimidir. Shiba Inu ekosisteminin kripto para birimi olan ve SHIBAmy tarafından desteklenen SHIB belirteci, bir aldatmaca belirteci olarak başladı. Bu nedenle, öncelikle bir yardımcı program veya yönetim belirteci değildi. Ancak Shiba Inu ekosistemi zaman içinde geliştikçe SHIB tokeninin farklı özellikleri ortaya çıktı. Örneğin; ShibaSwap platformu, SHIB belirtecini kullanır. Benzer şekilde, SHIB belirteci, sanatçıları desteklemek için kurulan Shiboshi NFT ve Shiba Inu Incubator’a güç verecek.

Shiba Inu ekosisteminde SHIB jetonunun yanı sıra LEASH ve BONE jetonları da bulunmaktadır. LEASH jetonlarının arzı, SHIB jetonlarının arzından çok daha sınırlı olan 107.646’dır. BONE belirteci, Shiba Inu ekosisteminin yönetişim belirtecidir. SHIB belirteçleri, ShibaSwap’te BONE ve LEASH belirteçleri satın almak için de kullanılır.

Shiba Inu (SHIB) projesinin kurucusu kimdir?

Shiba Inu (SHIB), Ağustos 2020’de Ryoshi takma adını kullanan bir kişi tarafından kuruldu. Ryoshi, Aralık 2013’te oluşturulan Dogecoin (DOGE) ve benzeri sahte paralara bir alternatif olarak ortaya çıktı.

Shiba Inu (SHIB) projesi, daha önce Dogecoin’i destekleyen Tesla’nın kurucusu Elon Musk tarafından da destekleniyor. SHIB Token İstatistikleri
SHIB belirteci Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü. SHIB jetonlarının toplam arzı 589.735.030.408.323 adettir. Bu çok büyük bir rakam. Ryoshi, sağlanan SHIB tokenlerinin %50’sini Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in cüzdan adresine gönderdi ve %50’sini likidite sağlamak için merkezi olmayan borsa Uniswap’ta (UNI) kullandı.

Shiba Inu (SHIB) projesini bu kadar özel yapan nedir?

Diğer şaka ve mem paralarının aksine Shiba Inu (SHIB), ShibaSwap, Shiba Inu Incubator ve Siboshi NFTs gibi projelerde yer almaktadır. Shiba Inu, web sitesi aracılığıyla SHIB topluluğunu NFT dünyasına taşıyor. Dünyanın her yerinden Shiba Inu teması üzerine eserler yaratan sanatçıları destekliyoruz.

Shiba Inu (SHIB) topluluğu da birçok bağış toplama çalışması düzenledi ve ev sahipliği yaptı. Bu kampanyalar, SHIB jetonlarında bağış toplar. Beyaz kağıt:
Shiv Jetonu
SHIB Token beyaz kağıdına “Woof Paper” adı verilir. SHIB Token Woof Paper’ı indirmek için buraya tıklayın.
SHIB Token Woof Paper, projeyi “gönüllü bir merkezi olmayan topluluk oluşturma deneyi” olarak tanımlıyor.

SHIBA-INU-SHIB SHIBA INU (SHIB)SHIB  nasıl alabilirim?

SHIB jetonları, Türkiye’nin güvenilir kripto para borsalarından biri olan Binance aracılığıyla alınıp satılabilir. Binance ile hesap açabilir, SHIB/USDT paritesi ile işlem yapabilir ve SHIB satın alabilirsiniz. Refrerans kodu ile tıklayarak ekstra kazanç kodu alabilirsiniz.

Shiba Inu (SHIB) hakkında sık sorulan sorular.
Shiba Inu (SHIB) nedir?

Shiba Inu (SHIB), Ethereum (ETH) blok zincirine dayanan Shiba Inu’dan ilham alan bir kripto para birimidir.

LEASH ve BONE belirteçleri nedir?

LEASH belirteci, Shiba Inu ekosisteminin sınırlı tedarik belirtecidir. BONE belirteci, Shiba Inu ekosisteminin yönetişim belirtecidir.

SH Burmy nedir?

SHIArmy, yaklaşık 500.000 üyesi olan bir Shiba Inu (SHIB) topluluğudur.

SHIB jetonlarının toplam arzı nedir?

SHIB jetonlarının toplam arzı 589.735.030.408.323 adettir. SHIB belirteci ne yapar?

SHIB jetonunun başlangıçta hiçbir işlevi yoktu. Artık ShibaSwap aracılığıyla SHIB Tokenları ile BONE Token satın alabilirsiniz. Aynı zamanda, SHIB belirteci Shiboshi NFT’leri destekleyecektir.

SHIBA NE OLUR YÜKSELİR Mİ ?

Şuan da kripto kışı yaşanması ve sonrasındaki hareket göz önüne alındığında kesinlikle yükselmesi muhtemel bir meme coindir. 0,000171 seviyelerinde seyreden shiba için süre söylenilemez ama 0,000300 ve üzeri görmesi çok muhtemel bir öngörüdür.

 

shib SHIBA INU (SHIB)SHIBA INU (SHIB) Künyesi

İsim: SHIBA INU
Sembol: SHIB
Güncel Fiyatı: 0.00000907 ₮ (%0.88)
Piyasa Değeri: 5.34 milyar ₮
Çıkış Tarihi: 01/08/2020
Dolaşımdaki Arz: 589,372,769,189,445
Maksimum Arz:
Tüm Zamanlar En Yüksek: $0,00008616

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. can dedi ki:

    I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me? https://www.1isara.com/gelecegin-is-fikirleri-3-boyutlu-yazicilar/