👉 BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ 👈

Sanica Isı halka arzı ne zaman,eşit mi ,oransal mı ?

Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-

Sanica Isı halka arzı ne zaman, eşit mi ,oransal mı ?

sanica ısı halka arz

Sanica’nın halka arzı için hangi banka? Sanica Isı’nın hisse fiyatı nedir? Sanica hisseleri nasıl alınır?

Sanica’yı hangi bankalar sunuyor? Sanika Isı Sanayi A.Ş., başvuruları kabul etmeye başlamıştır. 15 Kasım’da başlayan bağlama süreci 18 Kasım’da saat 17.00’de sona erecek. Hisseler orantılı olarak satılacaktır. Halka arza yatırım yapmak isteyenler hangi bankaların Sanica borsa teklifleri var sorusuna cevap arıyor. Sanica’nın hisse fiyatı ne kadar?
Sanica’nın halka arzı için hangi banka Sanica Isı’nın hisse fiyatı nedir? Sanica hisseleri nasıl alınır?
Font boyutu:

Sanica hangi bankada işlem görmektedir Sanica’nın hisse fiyatı nedir? Sanica Isı Halka Arz lansmanı yapıldı. Hisse senedi satın almak isterseniz hesabınızı 4 gün boyunca tutabilirsiniz. Sanica’nın halka arz tarihleri ​​15-18 Kasım 2022 olarak belirlendi. Sanica Isı, Gedik Yatırım liderliğinde 36 aracı kurum ve bankada işlem gören 40.000.000 TL nominal değerli hisseye sahiptir. Peki Sanika’nın halka arzı hangi banka?

sanica ısı halka arz
SANICA ISI hisselerinin fiyatı nedir?

Sanica Isı tarafından 35.000.000 TL artırılacak olup, mevcut ortaklardan Ali Fatinoğlu’na ait 1.500.000 TL, Uğur Fatinoğlu’na ait 1.750.000 TL ve Emre Fatinoğlu’na ait 1.750.000 TL’si halka arz edilecektir.

Sanica Isı’nın hisse fiyatı 20,03 TL olarak sabitlendi. Sanica Isı’nın açık çağrı tarihi 15-16-17-18’dir. Kasım 2022’de talep toplama süresi 4 gün olarak belirlendi.

SANICA’yı hangi bankalar sunuyor?

halka arz, 20,03 TL sabit fiyatla gerçekleştirilecek ve 35,000,000 TL nominal değerli hisse senedi sermaye artırımı ve )6 nominal değerli hisse senedinin ortak satışı ile sonuçlanacaktır. 5.000.000 TL. Gedik Yatırım öncülüğünde toplam 36 aracı kurum ve banka halka arz edilmiştir.

SANICA ISI nasıl halka arz olur.

Sanica Isı’nın halka arz büyüklüğü 801,2 milyon TL olarak açıklandı. Sanica Isı’nın halka arz büyüklüğü 801.2 milyon TL olarak açıklandı.

SANICA Isı Sembolü Nedir?

Sanica Isı Stok sembolü “SNICA” olacaktır.

SANICA ISI Hakkında

1982 yılında kurulan SANICA, Türkiye’nin ilk akrilik küvet üreticisidir.

Şirket ayrıca Hamam ve Kaplıcalar Grubu, Rezervuarlar Grubu, Isıtma ve Tesisat Grubu, Kombi Grubu, Altyapı ve Üstyapı Boruları Grubu, Cam Grubu, Elektrikli Forkliftler ve İstif Makineleri Grubu olmak üzere yedi ana grupta faaliyetlerini sürdürmektedir.

SANICA, ürünlerini 50’den fazla ülkeye ihraç etmektedir ve Avrupa’nın en büyük beş küvet üreticisinden biridir. Şirketin iki ülkede ve yedi fabrikada üretimi bulunmaktadır. SANICA markası FATİNOĞLU HOLDİNG firmasıdır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.